O tom, jaké to je, stát se alespoň na chvíli malou mořskou vílou, přemýšlela v dětství snad každá holčička. 

Na plnění snů není nikdy pozdě, a vy si teď tento sen můžete díky novým produktům, alespoň zčásti splnit. Společnost Tarte konečně vydala avizovanou kolekci pro mořské panny, která je inspirována oceánem. Produkty jsou sladěny do zelených, modrých a fialových barev a v kolekci budete chtít opravdu VŠECHNO. Slibuji!

Jako první vydala značka limitovanou edici palet očních stínů „Be A Mermaid & Make Waves“, která na první pohled vypadá, že byla vytažena přímo z Arieliny kouzelné pokladnice.

Zanedlouho poté se nabídka rozrostla i o další mořské produkty, které obsahují pětidílnou sadu přírodních štětců, řasenku, holografický lesk na rty, matnou rtěnku na rty, třpytivý gel, „mlhavý“ třpytivý sprej a dokonce i mořské řasy a ozdobné klenoty.

Bez této luxusní mořské sady pěti přírodních štětců se rozhodně neobejdete. Jsou vytvořeny ve tvaru ploutve a pomohou vám přeměnit vás na mořskou vílu.

V kolekci se nezapomnělo ani na rty, a proto vytvořili hydratační rtěnky ve speciálních barvách. Vysoce krémové složení rtěnek obsahuje výtažky z mořských rostlin nabité antioxidanty.

Pokud Vás dětské touhy být mořskou pannou nikdy nepustily, můžete si pořídit truhlu s mořskými klenoty, která obsahuje dokonce deset produktů ze sbírky! Připravte se na třpyt 🙂

Kolekce představuje celkem dvacet dalších podmořských pokladů, které vás dostanou. Celou sbírku můžete vidět na adrese tarte.com.

Při použití všech těchto úžasných mořských klenotů budete vypadat jako bohyně oceánu vynořující se z Atlantisu.

Napsat komentář