Začněte novou sezónu novým lakem na svých nehtech. Víte, že nehty jsou jednou z věcí, které si na vás ostatní všímají jako první? Muži sice tvrdí, že oči jsou to první, čeho si všimnou – ale lžou, všichni vám zírají na prsa. Ale ženy si všímají nehtů, vlasů a odstínů rtěnky. Začněte tím, že si pořídíte nový lak na nehty a dejte jim tu správnou sezónní barvu.

Butter London – Ultra Violet

Purpurová barva smíchaná s modrou vytváří jedinečný barevný odstín, pro každou odvážnou ženu. Víte, že fialová je právě jednou z barev, která je tenhle rok trendy? Pokud ne, tak teď už to víte a tak si nenechte tenhle krásný odstín ujít, protože vaše nehty se na něj už těší.

Context – Gold 

Luxusní zlatá barva snad nikdy nevyjde z módy a díky bohu za to. Na nehtech totiž vypadá neodolatelně a dodává jim krásnou zář, po které většina žen touží. Namalujte si zlatem své nehty všechny, anebo třeba jen dva z nich a uvidíte, že se do zlaté zamilujete.

Morgan Taylor – Dancing Queen

Sezóna oblíených pohádkových jednorožců stále pokračuje. Přesně to nám připomíná tento krásný duhový lak na nehty, který v kombinaci se stříbrnými třpytkami vytváří jedinečný efekt.

Chanel – Yellow

Sluníčko, sluníčko, popojdi maličko. Nechte své nehty zalít sluncem a potřete je krásným a jedinečným žlutým lakem na nehty. Krásná žlutá barva je v poslední době oblíbenější než růžová, takže ji rozhodně musíte vyzkoušet.

Dior – Moody Plum

Krásný lak na nehty v barvě švestek je ideální barvou pro ženy, které nemají rády nic přehnaného. Jedná se o příjemný odstín, který nijak extravagantně nekřičí a dá se spojit s každým outfitem.

Yves Saint Laurent – Tangerine Dream

Křiklavá a šťavnatá oranžová barva je hravá a odvážná. Nechte se jí okouzlit a ozdobte s ní své krásně upravěné nehty. Je to sice výrazná barva, která se nehodí ke všemu, ale stojí za to, ji vyzkoušet.

Napsat komentář