Svátek zamilovaných je tu s plnou parádou a pokud jste své přítelkyni nebo manželce věnovali pugét karafiátů, rozhodně dočtěte dnešní článek do konce, napište si nákupní seznam, hned ráno jděte do Sephory a zkuste to zítra s dárkem ještě jednou, ok? 

Maybelline, Total temptation brow definer

Dejte svému obočí konečně opravdový tvar a pořádnou barvu. S jedinečnou tužkou na obočí značky Maybelline se vám to podaří. Krásně definuje tvar, vyplní barvu a vy budete mít obočí, po kterém dlouho toužíte.

Barneys Newyork, Escentric Molecules

Jedinečná unisex vůně, která je luxusní, unikátní a zajímavá. Skrývá v sobě vůni sladkého santalového dřeva, která při kontaktu s kůží vytváří nedefinovatelnou vůni na tom, kdo ji nosí.

Maybelline, Total temptation Shadow & Highlight palette

Paletka s očními stíny a zvýrazňovačem, která obsahuje ty nejkrásnější odstíny, jež budete na jaře a v létě jistě potřebovat. Krásně vám rozjasní oči a dodají jim šmrnc. Barvy definují vaše oči a zvýrazní vaše tváře.

Maybelline, Total Temptation Mascara

Dokonalé řasy jsou snem každé ženy. S řasenkou od Maybelline se vám to podaří. Krásně prodlužuje řasy a dodává jim luxusní objem. Jestli dlouho čekáte na pořádnou řasenku, tak možná tohle je ta správná volba.

OPI, Iceland Collection Classic Nail Laquer

Skvělý lak na nehty je na Valentýna v podstatě nezbytností. Pořiďte si ho i vy. Zapomeňte ale na červenou a zkuste růžovou.

Whirl Trio Interchangeable Styling Wand

Neuvěřitelný přístroj pro vaše vlasy. Chcete na vlasech luxusní vlny? S Whirl Trio se vám to jistě podaří. Obsahuje tři různé nástavce na vaše vlny, stačí si vybrat, jak velké je chcete mít.

Napsat komentář