Jaro se pomalu blíží a kromě změny šatníku to bude chtít i změnu parfému. Svěží a teplejší vzduch je tak lehký a krásný a stejný by měl být i váš parfém. Který si na jaře vybrat?

Coach, Floral Eau de Parfum

Luxusní a neodolatelný květinový parfém, který voní po růžích. Ženská vůně složená z ananasového sorbetu, citrusu, růžového pepře a růží je tak krásně lehká a elegantní, že si ji zamilujete na první přivonění.

Chloe, L’Eau de Chloe 

Parfém, který zachytí eleganci ženy. Nová, bezstarostná, ženská vůně, která je svěží a jemná. Květinová směs v krásném zeleném flakónku k jaru patří a krom toho, že vám bude vynikat doma na poličce, bude na vás svůdně vonět.

Gucci, Bloom

V parfému Gucci Bloom se tvůrcům podařilo zachytit ducha současných žen Gucci. Vůně je cítit po krásné jarní zahradě a když ji na sebe stříknete, budete si připadat, jako byste se ocitla na louce, plné krásných květin.

Jo Malone, Red Roses

Růžový flakónek je sexy, jemný a elegantní. Vůně je složena ze sedmi druhů růží s trochou fialových lístků, citronu a dalších ingrediencí, které společně vytváří jedinečnou vůni. Nechte se jí okouzlit i vy.

Marc Jacobs, Daisy Dream

Lehká a vzdušná vůně, inspirovaná sedmikráskami a modrou oblohou. Ucítíte z ní i vůni grapefruitu, ostružin a jasmínu. Zahalte se do luxusního parfému, který zvýrazní vaši ženskost.

Miu Miu, L’eau Rosée

Čerstvá květinová vůně s černým rybízem, liliemi a kapičkou pižma, podchytí a zvýrazní něžnou dívčí duši. Měkká vůně je tak sofistikovaná, lehká a svěží, že si ji zamiluje každá žena.

 

Zaběhněte si do nejbližší parfumerie pro vzorečky a udělejte si hezký den s našimi tipy 🙂

Napsat komentář