Bella Hadid dnes patří mezi nejkrásnější a nejoblíbenější modelky. Přesně před novým rokem byla hvězdou kampaně značky Max Mara a nyní září v kosmetické kampani Diora. Značka ukázala svou trendy kolekci produktů Lip Glow.

Kosmetická značka Dior se rozhodla rozšířit svou řadu Lip Glow o šest nových odstínů. Do řady také patří balzámy na rty, které jsou opravdovým zázrakem pro vaše rty. Zanechají je krásně měkké a hebké. Barvy rtěnek jsou v ostínech růžové, malinové, korálové nebo lila.

Na rozdíl od původní péče Lip Glow je nová řada dostupná i v matných a holografických úpravách, takže si zde přijde na své každá žena. Ultra Raspberry a Ultra Pink jsou dva odstíny, které jsou jen v původní verzi, ale i tak si našly své příznivce. Matná růžová a matná malinová jsou novinkou a na rtech vypadají opravdu neodolatelně.

Dior Addict Lip Glow Rewit Balm, 590 Kč

Čistý balzám na rty s dvěmi zbrusu novými povrchovými úpravami, které zlepšují přirozenou barvu rtů a krásně je hydratují. Tajemství spočívá v perfektní rovnováze mezi péčí o make up a zároveň i o vaše rty. Díky slavné technologii Color Reviver, která reaguje na jedinečnou chemii rtů každé z nás, dodává rtům přirozený vzhled. Ty poté vypadají svěže, plně a zářivě.

 

Napsat komentář