Oblíbená zpěvačka Katy Perry konečně rozšiřuje svou kolekci CoverGirl makeup. Právě do ní teď zapojila i dvanáct nových odstín lesků na rty, které se jmenují Katy Kat Lip Glosses. A jsou přímo neodolatelné.

Perry je známá tím, že je optimistka a veselá osoba, který miluje výrazný make-up. Její každodenní život je plný barev a i vy teď máte možnost vyzkoušet její život s extravagantními barvami, které zvýrazní vaše krásné rty.

V roce 2018 jsme svědky zcela nového trendu, co se týče produktů na rty. Posledních pár let byly v kurzu především matné rtěnky, ale jak se zdá, teď se vrací lesky, které jsou nepřehlédnutelné. Svítí jasněji, než slunce. Místo nudných a mdlých odstínu jsou na scéně rockové živé odstíny, jako je modrá, zelená, purpurová a další výrazné barvy.

„S každou kolekcí se vždy snažím zkoušet něco nového. Všechny barvy, které můžete vidět v kolekci lesků na rtech vypadají neodolatelně. Zkuste být i vy odvážná a ukázat světu, že se nebojí zkoušet nové věci“ řekla Katy.

Lesky s hlavičkou kočky jsou opravdu výrazné a ne každý si na ně troufne. Zkuste ale i vy nějaký z těchto odvážných odstínů a třeba zjistíte, že to je právě ten, který jste celou dobu hledala.

 

Napsat komentář