Problémy s akné v dnešní době trápí skoro každého. Ať už za to mohou hormony, špatná strava nebo problematická pleť, rozhodně se toho nezalekněte a bojujte. Našli jsme pro vás úžasný produkt, který si zamilujete.

Možná se Vám zdá, že se na akné v poslední době hodně zaměřujeme. A máte pravdu. Je kolem nás řada lidí, které to trápí a ptají se nás na řešení. Zkoušíme kde co a co nás zaujme, o to se s Vámi podělíme. Pokud se tedy i Vy stále potýkáte s nepříjemným akné nebo třeba červenými flíčky na obličeji, máme pro váš luxusní řešení. A to produkt Glossier, který je opravdu jedinečný.

POKOŽKU ZLEPŠÍ UŽ ZA ČTYŘI TÝDNY

Na rozdíl od exfoliátorů, které mechanicky „oškrabávají“ povrch pokožky, tento úžasný roztok jemně odstraňuje mrtvé buňky chemickou exfoliací. Při každodenním užívání očekávejte krásně čistou pleť, bez černých teček a množství akné. Póry se zmenší a zarudnutí zmizí. Dokonce i pleť bude jemná a měkká, takže ji navrátíte i ztracenou záři.

Roztok obsahuje specifickou směs tří kyselých aktivních látek pro maximální účinnost: Kyselina alfa-hydroxy-kyselina (AHA), beta-hydroxykyselinu (BHA) a polyhydroxykyselinu (PHA). Ty však vaší pleti neškodí, ale práve naopak.

PO 24 hodinách pocítíte, jak je pleť hladká , čistá a měkká.

PO 1 týdnu bude pleť hladší, jasnější a hlavně klidnější.

PO 2 týdnech jsou póry mnohem menší a pokožka vypadá čistě a jasně.

PO 3 týdnech se póry uvolní a sniží se zarudnutí, kůže je rovnoměrná a hladká.

PO 4 týdnech pleť vypadá jako znovuzrozená a budete v šoku, jak se změnila.

Napsat komentář