První dojmy, kdy jdete od kadeřníka a jste nadšené z toho, jak máte krásné vlasy, jsou prostě nepopsatelné. Profesionálové však přiznávají, že je spousta věcí, které svým klientům neřeknou, a to o jejich celkovém vzhledu. 

Sledují vaše obočí a make-up

Je vaše obočí pečlivě upravené? Používáte výraznou rtěnku nebo preferujete jen decentní lesk na rty? Pokud nevypadáte tak, že o sebe pečujete, s vašimi vlasy to bude stejné a jejich krása moc dlouho nevydrží. Pečujte i o svůj make-up.

 

Sledují barvu očí a tón pleti

Kadeřníci musí sledovat i to, jak vypadá vaše pokožka a oči, aby podle toho mohli správně vybrat vhodnou barvu na vlasy. Je nesmírně důležité, aby to všechno k sobě ladilo a sedělo, protože výsledek pak bude skvělý.

 

Zajímá je váš styl

I oblečení a dopňky jsou pod jejich dohledem. Sledují to ze stejného důvodu jako make-up, protože právě to jim napoví, co se k vám nejlépe hodí. Účes totiž doplňuje váš osobitý styl.

 

Testují kvalitu vašich vlasů

Skvělému kadeřníkovi by mělo záležet na stavu vašich vlasů. Zvláště pokud po něm budete chtít něco, co by je mohlo nějak narušit. Poškozené vlasy poznáte tak, že pohlcují barvu.

Klíčem k vytvoření perfektního a krásného vzhledu je také to, kolik jste vy ochotni do toho investovat svého času. Kadeřník sice udělá ten krásný efekt a skvělou barvu nebo střih, ale vy se musíte o své vlasy starat hlavně doma, jinak bude jeho práce k ničemu.

 

 

 

 

Napsat komentář