Byla jste na party nebo za sebou máte těžký den a nechce se vám odličovat? Tak na to zapomeňte. Odlíčení je základ krásné pleti, a to by měla vědět každá žena.

Samozřejmě, že je to otrava a chcete tomu věnovat co nejméně času, ale nesmíte to zanedbávat. Co takhle zkusit něco, co vám odličování zkrátí na minimum a nebude to pro vás taková otrava? Tahle metoda je totiž velmi snadná.

PRVNÍ KROK

Použijte jemný odličovací ubrousek, kterým si rychle odstraníte make-up a hlavně efektivněji, než kdybyste použili jen vodu.

TIP: Ubrousky doporučujeme skladovat v ledničce, protože jsou poté velmi příjemné a chladí pokožku.

 

Shiseido – svěží odličovací ubrousky 

Zcela jemné ubrousky z čisté bavlny zachovávají přirozenou rovnováhu pleti a zároveň odstraňují líčení, nečistoty a přebytečný kožná maz.

DRUHÝ KROK

Použijte Váš oblíbený odličovač (jako je micelární voda, nebo mléko), abyste odstranili zbytek nečistot a make-upu.

 

La Roche-Posay – Eau Micellaire

Micelární voda pro citlivou pleť, která čistí pleť a odstraňuje make-up. Neoplachuje se a je bez tření.

 

TŘETÍ A POSLEDNÍ KROK

Důležitý je i poslední krok, kdy své pleti dodáte živiny. Použijte noční krém nebo sérum, které dají pleť během vašeho spánku zase do pořádku. Můžete vyzkoušet i noční masku, která pleť rozjasní a vzpruží.

 

L’OCCITANE – noční maska

Neolejvá maska pro jednu aplikaci s lehkou texturou. Noční maska, která pleť hydratuje, zatímco vy spíte. I po krátkém spánku se probudíte s pletí, která vypadá odpočatě.

Napsat komentář