Jste posedlá péčí o svou pleť? A trápí vás nepěkné akné, které kazí vzhled? Nemusíte se ničeho bát, protože jsme objevili produkty, který pupínky zničí přes noc.

Už jste vyzkoušeli snad všechno, ale stále vám nic pořádně nepomohlo? Tak teď se vám to snad konečně podaří.

Mario Badescu Drying Lotion

Vysoušecí mléko, které působí rychle a účinně při léčbě akné. Obsahuje kyselinu salicylovou, kalamín a další rychle schnoucí přísady. Používá se na noc a během vašeho spánku odvádí skvělou práci.

Dr. Dennis Gross Aplha Beta Universal daily Peel

Denní kůra, která je v předem nasátých a vlhkých podložkách. Je navržena tak, aby obnovila zářivost vaší pleti a zmenšila příznaky stárnutí. Samozřejmě působí i na akné, se kterým bojuje.

 

Origins Super Spot Remover Acne Treatment

Lahvička, která působí ihned. Pouze trochu kyseliny salicylové stačí, aby pomohla uklidnit akné a vyléčila ho. Pokožka nebude zarudlá, ale získá zpět svou přírodní barvu.

 

 

Tata Harper Clarifying Spot Solution

Tento přípravek je velmi účinný a jemný. Zaměřuje se na poškozenou anebo vysušenou pleť, která nese známky podráždění a dobře ji hydratuje. Přírodní trio kyseliny salicylové ve spojení s minerály snižuje tvorbu nehezkých skvrn a zklidňující výtažky z ovoce pomáhají snižovat začervenání pleti.

Napsat komentář