Seznamte se s nejlepšími veganskými kosmetickými produkty, které byste měli znát, pokud žijete tímto životním stylem. Které značky jsou ty nejoblíbenější?

Inika

Pravděpodobně jedna z nejobblíbenějších značek s veganským make-upem. Inika je nabízí skvělý make-up, krémy, ale také skvělé superpigmentové rtěnky. Mezi fanovity patří produkty s kyselinou hyalurovou, které poskytují skvělé krytí a hydratují pokožku.

 

Axiology

Další veganská značka, která nabízí luxusní rtěnky. Značka Axiology se zabývá výrobou krémových rtěnek těch nejrůznějších barev. Nejoblíbenějším odstínem je Nobble.

 

Spectrum Collection

Štětce na make-up, které jsou 100% veganské a moc příjemné. Mezi favority patří sada štětců se třemi základními štětci a dalšími sedmi doplňkovými, které jsou zabaleny do krásného obalu.

Kat Von D Beauty

Další důvod proč milovat značku Kat Von D. Právě ona minulý rok oznámila, že chce svou kosmetickou řadu předělat na veganskou a to se jí podařilo. Smaozřejmě, že ještě nejsou dostupné všechny produkty, ale některé už na webu naleznete a to pod hashtagem #veganAlert. Není to super?

Napsat komentář