Máte pocit, jakoby se Vám pokožka v zimě smrskávala a občas někde pálí? To je následek suché pokožky. Všechno to střídání teplot – uvnitř 23 stupňů se suchým vzduchem a venku kolem nuly, nedostatek vitamínu D a snížená konzumace tekutin má za následek nepříjemnou dehydratace pokožky a ta má tendenci dělat skvrny nebo i popraskat – ne, že by vám praskla kůže, ale vznikají mikrotrhlinky, které cítíte jako lehké pálení.

Tomu všemu se dá předcházet kvalitní hydratací a jakmile použijete některé z pleťových mlék, které dnes doporučujeme, uvidíte, že zimu budete snášet úplně jinak. Hydratace je potřeba hlavně při nízkých teplotách, proto na hory bez tělového mléka vůbec nejezděte.

Malin + Goetz

Praktická pumpička a lehká textura krému, který se rychle vstřebává je základem tohoto mléka. Dostává se hluboko do kůže a velmi rychle ji hydratuje.

 

 

La Mer

 

Prémiové tělové mléko, které opravuje všechny postižení pleti díky dehydrataci. Dobře se roztírá i vstřebává a má příjemnou texturu. Po nanesení budete mít pocit hedvábně jemné a měkké pokožky.

 

 

Kiehl’s

Kiehlův Creme de Corps je naším dnešním favoritem. Vstřebává se tak rychle, že se hned po nanesení můžete oblékat. Výborně hydratuje a přitom není mastný. Příjemně voní a myslím, že se stane i Vaším oblíbeným společníkem.

 

 

Fresh

Tohle tělové mléko je nabité omega kyselinami a pro pokožku je to doslova zázrak. Vstřebává se hluboko a opravdu regeneruje. Pro zimní počasí je naprosto ideální.

 

 

Clarins

Milovníci této značky jistě zvolí právě tohle tělové mléko. Je plné bambuckého másla a je trošku bohatší než ostatní z našeho dnešního výběru. Vysoce hydratuje a dělá pokožku hebce vláčnou.

 

Aesop

Vypadá elegantně a skvěle funguje. Má praktickou pumpičku a výborně se hodí do koupelny – po každém sprchování jej rovnou rozetřete. Moc hezky voní a zanechává pokožku fantasticky jemnou.

 

Napsat komentář