Možná jste o tomto zákroku ještě neslyšeli, ale my vám ho podrobně představíme. 

Jedná se o mikrojehličkování, které je novou metodou pro kolagen indukční terapii. Pacientům pomáhá s redukcí vrásek, řeší problémy jizviček a akné, ale také zpevňuje kontury obličeje. Pokud  vás tedy trápí jizvy nebo potřebujete do pokožky dodat více kolagenu, tak tohle by pro vás mohlo být ideálním řešením.

Co to je?

Jednoduše řečeno, mikroneedling je vkládání velmi jemných krátkých jehel do kůže. Při ošetření se používají nejrůznější aktivní séra s kyselinou hyaluronovou a vitamínem C, které podporují metabolizmus kůže. Cílem je omlazení pleti.

Okamžité výsledky

Velkým překvapením je opravdu rychlá proměna. Ze začátku sice budete lehce oteklí, ale později se otoky ztratí a vy uvidíte ten rozdíl. Pleť bude vypnutá, jemná a také hladká.

Jak dlouho ošetření trvá?

Délka je celkem dvacet až třicet minut, ale jednou to rozhodně nestačí. Jestli se chcete zbavit některých nepříjemných vrásek, tak je lepší mikrojehličkování podstoupit třikrát až čtyřikrát.

Po ošetření

Počítejte s tím, že budete jeden až dva dny červení a po tuto dobu nesmíte používat žádné líčení, ale pouze hydratační sérum. Výsledek ale stojí za to.

Napsat komentář