Venku už je zase chladno a jak jinak si zpříjemnit den, než relaxační koupelí? Tady je náš výběr těch nejlepších přípravků do koupele, které vám dopřejí to nejlepší. Odpočiňte si, vaše tělo to potřebuje.

Viktor & Rolf Flowerbomb Foaming Bath 

Sofistikovaná skleněná lahvička, která obsahuje to nejlepší pro vaše tělo i mysl. Šetrná a jemně parfémovaná pěna pokožku krásně provoní a vy se budete cítit příjemně a uvolněně.

Lush Buble Bar Karma

Dobrá karma je to co v těchto šedých dnech potřebujete a právě proto Lush vytvořil tuto neodolatelnou rozpustnou pyramidu, která voní po borovici a patchouli. Obsahuje však mnohem víc, jako třeba sladké pomeranče, citronovou trávu nebo levandulový olej. Vše pro perfektní relax.

Miu Miu Bubble Bath 

Nadčasová vůně, která se hodí do každého počasí. Přesně takový je přípravek do koupele značky Miu Miu, který voní po květinách a dřevu. Nechce se hýčkat a užijte si to nejlepší.

Rituals The Ritual of Ayurveda Bubble Bath

Bohatá a krémová pěna, která obejme celé vaše tělo. Je obohacená o vůni luxusní indické růže a uklidňující himalájský med. Naše pokožka bude po koupeli příjemní a měkká.

Napsat komentář