Připravte své rty na další produkty. Primer je dokonalým řešením, jak dosáhnout skvělého výsledku.  Právě proto jsme se rozhodli, že se po nich podíváme a vybereme ty, které opravdu stojí za to. 

MAC Prep+Prime Lip

Přípravek Prep + Prime Lip je bezbarvý podklad, který je určený pro nošení pod rtěnkou. Rtům poskytne dlouhodobou hydrataci, krásně je vyhladí a také zjemní. Zlepšuje i celkový vzhled vašich rtů.

Lippie primer Lippie stix

Lippie Primer chrání rty, udržuje je zdravé a krásné, hlavně také zajišťuje dlouhodobou výdrž vaší rtěnky. Je odolný proti rozmazání, vyplňuje jemné linie, aby rty byly krásné a jednolité, bez jakéhokoli popraskání.

Stila Lush Lips Voda Plumping Primer

Léčivý balzám na rty, který zanechá vaše rty krásné a plné. Lush Lips Water Plumping Primer se lehce roztírá a rtům dodává nejen objem, ale také je po celou dobu hydratuje. Pomocí vysoce výkonných pigmentů, které neutralizují odbarvení a nedokonalosti rtů, budete vypadat úžasně.

Anastasia Beverly hills Lip Primer

Připravte rty na rtěnku tím, že pod ni dáte tento skvělý primer. Nejen, že rty dokonale vyhladí, ale také je během celé doby hydratuje. Nemusíte se tak stresovat tím, že rty budou popraskané a ošklivé.

Napsat komentář