Trápí vás vaše oční okolí, které je v šíleném stavu? Máte vrásky a kruhy pod očima a říkáte si, co s tím? Pojďme s tím konečně něco udělat.

Vyzkoušeli jste už spoustu krémů, které slibovaly dobré výsledky, ale nic se nezměnilo? Máme pro vás ty, co opravdu pomohou. Tyhle krémy a séra vaše oči zase rozzáří a vy se nebudete muset stydět.

La Mer the lifting eye serum

Sérum, které viditelně zlepšuje oblast očí a pokud toužíte po změně, tenhle krém vám ji dopřeje. Obsahuje mořské řasy, které podporují přirozenou produkci elastinu a ten viditelně a účinně vyhlazuje oční okolí. Po použití, je vaše pleť najednou mladší a svěžejší.

Dr. Dennis Gross Skincare

Luxusní výživný oční krém, který obsahuje kyselinu ferulovou a retinol, které skvěle působí proti vráskám. Oblast očí se při jeho používání dokáže výrazně zlepšit. Krém totiž pokožku zvlhčuje a hydratuje tak, aby se zde nevytvářely další vrásky. Ty staré vyhladí a pleť bude krásně svěží.

Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Diamond

Bohatý intenzivní a lehký krém, který dokonale obnovuje oblast očí a zanechává pokožku revitalizovanou a osvěženou. Díky obsahu drahocenného černého diamantového lanýže, dodává pokožce neskutečnou energii.

Murad Eye Lift Firming Treatment

Zpevňující oční krém, který pozvedne okolí očí a vy už nebudete vypadat tak nevýrazně a unaveně. Tento profesionální přípravek je jedním z nejžádanějších krémů proti stárnutí, protože pokožku zpevňuje a viditelně vyhlazuje.

 

Napsat komentář