Chcete si vyfoukat vlasy a to dokonale a bez nadměrného hluku? Máme pro vás superhvězdné fény, které si zamilujete. Jsou tiché a hlavně účinné, takže mají přesně to, co od nich očekáváme. 

Fénování vlasů se pro vás právě v tohle roční období stane nezbytnou součástí, protože přeci nebudete pobíhat s mokrou hlavou, abyste nenastydli. Který fén ale bude ten ideální?

GHD Air Professional Performance 

Náš oblíbenec, který je spolehlivý a má co nabídnout. Nejen, že vlasy skvěle vysuší, ale budou krásně lesklé a hladké. Účinek vylepšíte ještě tím, když použijete při foukání kartáč, který dá vlasům tvar.

Conair Infiniti Pro 1875 Watt Dryer

Ergonomicky navržený fén, který je ideální pro vaše pohodlí. Vysoký výkon a tichost si oblíbíte a to hlavně kvůli tomu, jak skvěle vyfouká vaše vlasy, zvládne to totiž o polovinu rychleji, než klasické fény. A tím šetří náš drahocenný čas.

T3 PROi Professional Hair Dryer

Vysoušeč vlasů s inovativním bezkartáčovým motorem a výkonnou technologií, který vytváří vysokou rychlost vzduchu. Vlasy budou krásně vyfoukané a vy budete maximálně spokojeni.

BABYLISS PRO Nani Titanium Dryer

Fén, který v jednom kombinuje výkon, rychlost a design. Pyšní se tím, že má celkem šest stupňů na nastavení tepla a rychlosti vysoušení. Při foukání rovnoměrně rozloží teplý vzduch a vlasy jsou ve výsledku hedvábné a zdravé. Prostě neodolatelné.

 

Napsat komentář