Milé blondýnky trápí vás nažloutlá barva vlasů a nevíte si s ní rady? Nezoufejte. Co takhle fialový šampon, který stáhne nažloutlé odstíny a vaše vlasy získají studenou barvu, po které toužíte? Zní to jako dobrý nápad, že?

TIGI – Bed Head Dump Blonde Violet Toning Shampoo

Šampon s obsahem keratinu a proteiny, které napomáhají obnovovat a zacelovat vlasová vlákna. Ty jsou většinou poškozená díky častým chemickým úpravám, kterými blond hříva prochází. Právě proto je potřeba vlas posílit a omezit jeho lámavost. V tom vám pomůže tento šampon, který navíc neutralizuje žluté odlesky a zbaví vás zlatavé barvy.

SACHAJUAN Silver Shampoo 

Šampon s neutralizačními účinky, které působí proti žlutým tónům. Pigmenty jež jsou v něm obsaženy dodávají vlasům přirozený jas a lesk, který světlé vlasy potřebují.

DP DUE Cool Blonde Shampoo

Další fialový šampon, který umí zázraky. Po jeho použití budou vaše vlasy bez žlutého teplého nádechu, který většina blondýnek přímo nesnáší.

Joico Color Balance Purple Shampoo

Šampon, který sjednocuje barvu vlasů a neutralizuje nažloutlé tóny. Buďte však při jeho používání opatrní, abyste neskončily s nafialovělou hlavou. Pokud to tak tedy nechcete.

Výsledkem bude krásně studená blond barva.

Napsat komentář