Podzimní a zimní počasí dává naší pleti pořádně zabrat a proto je důležité se na to řádně připravit. Kromě krémů na ruce, jak jsme již psaly, by ve vaší kabelce neměly chybět balzámy na rty. Můžete po nich kdykoli sáhnout a vaše rty budou mít neustálou péči, kterou zrovna potřebují.

Glamglow starlet poutmud wet lip balm treatments, 590 Kč

Balzám na rty v mnoha fantastických barvách, které vám zaručí svůdné rty. Jeho vysoce účinné složení z kakaového a bambuckého másla, oleje ze sladkých mandlí a babasového oleje dlouhodobě zásobuje suché rty vlhkostí a okamžitě je zvláčňuje.

Coca-Cola Lip Smacker, 399 Kč

Sada šesti balzámů značky Coca-Cola, které jsou zabaleny ve stylové plechovce. Naleznete zde šest nejoblíbenějších balzámů, které voní a chutnají po ikonických limonádách. Obsahují přírodní oleje a bambucké máslo, které zjemňuje a hydratuje rty.

EOS Balzám na rty, 129 Kč

Balzám vytvořený z přírodních látek s vysokým obsahem antioxidantů. Můžete ho používat, pokud jsou vaše rty vysušené nebo poškozené, protože je dokáže krásně zachránit. A jeho vůně? Tu si doslova zamilujete.

Sisley Nutritive Lip Balm, 1069 Kč

Vyživující balzám, který je obohacený o komplex olejů a bambucké máslo. Po použití balzám okamžitě zklidňuje a hydratuje rty. Je připraven kdykoli zasáhnout a dát suché rty zase do stavu, v jakém mají být.

Napsat komentář