Nejdůležitější věc, kterou vaše rty prozrazují je to, jací jste a jaký potřebujete vztah. Narodili jste se s určitými vlastnostmi a to z nějakého důvodu. Každá část těla je spojena s částí vaší osobnosti. Pojďme se podívat, co o vás říkají vaše rty. 

 

Normální rtyRty s tímto tvarem nejsou ani úzké ani široké, ale střední velikosti. Patříte-li do skupinky vlastnící tento typ, jste ve vztahu v klidu, a pokud nastane nějaký problém, řešíte ho s chladnou hlavou. Jediné, co od vztahu opravdu potřebujete, je cítit spojení mezi vámi a vaším partnerem. To je pro vás to nejdůležitější. 

 

Úzký horní i spodní ret

Lidé s tímto tvarem mohou být samotáři a nutně po svém boku druhou polovičku nepotřebují. Neustálá samota však také není to, co od svého života očekáváte. 

 

Dolní ret větší než horní

Jste vlastníkem těchto rtů? Znamená to, že potřebujete být hýčkáni, právě proto to ve vztahu vyžadujete a očekáváte. Je pro vás důležité užívat si života.

 

Chirurgicky zvětšené rty

Podle čínské tradice se říká, že pokud si cokoli na vašem těle změníte, změníte tím i vaši budoucnost. Protože každá vaše vlastnost je spojená s nějakou částí obličeje, může se často stát, že se s plastikou změní i vaše osobnost. Pravděpodobně budete více sobečtí a budete chtít mít vše pod kontrolou, stejně jako své tělo. Pokud jsou vaše rty stejně veliké, ale není to způsobeno chirurgem, ve vztahu upřednostňujete především svého partnera.

 

Přirozeně plné rty

Plné rty ukazují silnou touhu být matkou a to, jak moc jsou pro vás druzí důležití. Opravdu si ceníte vztahů s ostatními a chcete, aby byli co nejpříjemnější. Pak jste šťastní. 

 

Napsat komentář