Toužíte po krásné a hebké pokožce? Zkuste peeling. Právě ten dokáže odstranit drobné odumřelé částečky kůže, které se z pokožky samovolně odlupují. Když ale použijete peeling vše urychlíte a tím pleť hned osvěžíte. 

Dejte si pozor na to, abyste to s ním však nepřeháněli, protože co je moc, je příliš a pokožce byste mohli ublížit. Důležitý je i způsob, jakým tvář čistíte.. Netlačte, ale pouze jemnými krouživými pohybi pleť masírujte. Nechcete si přeci pleť zbytečně rozdráždit.

Kiehl’s Nightly Refining Micro-Peel Concentrate

Noční sérum, které jemně čistí pokožku a to během vašeho spánku. Není to super? Stačí jen pár kapek na obličej dvakrát týdně a budete překvapeni, jaký výsledek péče přinese. Pleť bude ráno rozzářená a rozhodně ne zašedlá.

 

 

Bodybe Scrub

Kávový peeling českého výrobce Bodybe je úžasný, neboť drcená zrníčka kávy ve spojení s kokosovým a mandlovým olejem, himalájskou solí, třtinovým hrubým cukrem, kakaem a vitamínem E nejen, že dokonale odstraní starou pokožku a budete mít pleť jako dítě, ale také krásně voní a dodává energii, kterou opravdu pocítíte.

Dr. Dennis Gorss Ferulic + Retinol wrinkle recovery peel

Pokud nepoužíváte retinol, tak byste se měli stydět. Tento peeling ho obsahuje a musíme říct, že v kombinaci s kyselinou ferulovou krásně čistí pleť a navíc bojuje s nehezkými vráskami. Po několika týdnech si všimnete, jak je pleť svěží a vyhlazená.

Kate Somerville Clinic-To-Go Resurfacing Peel Pad

Obnovte svou pokožku dvakrát týdně a ukažte svou pravou tvář bez vrásek a staré kůže. Po dvou týdnech uživání této masky bude ple’t jemná, hladká, sníží se výskyt pórů a navíc bude zářit.

 

 

Bosnia Exfoliating Peel Gel

Možná si myslíte, že jste dobří v čištění své pleti, ale možná se mýlíte. Tento gel je tady proto, aby vám dokázal, že to jde i líp.

 

 

Drunk Elephant TLC Sukari Babyfacial

Tento peeling obsahuje kselinu glykolovou, vinnou, mléčnou a citrónovou. A jeho vůně dýně a granátového jablka je okouzlující. Aplikujte na pokožku jednou týdně a brzy uvidíte rozdíl. Takhle jemnou pokožku už jste jistě dlouho neměla.

 

Lancer Caviar Lime Acid Peel

Týdenní kůra, která obsahuje extrakt z kaviáru, vyhlazuje a čistí pokožku. A to během chvilky. Peeling s vůní citrusového ovoce s jemnými drobnými perličkami pleť rozzáří.

Napsat komentář