Podzim je tu a s ním i nové barvy, ale hlavně i trendy. Už venku není krásné slunečné počasí, ale naopak šedé nic neříkající dny, které potřebují trochu rozproudit. Právě proto jsme se rozhodli, že vám ukážeme ty nejlepší paletky s očními stíny, které rozzáří nejen vaše oči, ale také váš den.

Kat Von D Saint & Sinner Eye Shadow Palette

Neodolatelná paletka s těmi nejlepšími barvami, které se k podzimnímu počasí prostě hodí. Nechybí zde výrazné barvy, jako je fialová, zelená, modrá, bodró a další. Pro ty co fandí decentnějším odstínům, se ale taky něco najde, třeba měděné barvičky a přírodní, které taktéž zvýrazní váš pohled.

Anastasia Beverly Hills Subculture Palette 

Barvy podzimu, přesně ty, které zdobí popadané listí a přírodu. Zlatá, kovová, zelená, žlutá a další krásné barvy. V paletce nechybí ani šteteček na nanášení stínů. A to je plus.

Bobbi Brown Kaviar & Rubies Eyeshadow Palette

Tak tahle paletka patří mezi naše největší favority. Možná je to tím, že patří k těm decentnějším, protože zde najdete barvy jak matné, tak i třpytivé, ale spíše přírodních nebo kovových odstínů, kromě výraznější modré.

Clinique Sweet Like Honey Eye Shadow Palette

Bodró, růžová, tělová a hnědá, přesně to jsou barvy, na které vsadila značka Clinique a určitě neudělala chybu. Myslíme si, že se najde spoustu milovníků decentních tónů. Jste to vy?

Charlotte Tilbury Instant Eye Palette 

Další náš favorit s dost podobnými odstíny. Paletka nám přijde ve stylu Urban Decay, co tady však nečekejte je štěteček na nášení stínů. Barvy, které ale nabízí jsou doslova úžasné a věříme, že si je zamilujete stejně jako my.

Napsat komentář