Co je snad ještě horší než nehezké akné? No jednoznačně flek, jizva nebo stroupek, které po něm na obličeji zůstavá! S tím se dá ale bojovat.

Často po pupínku zůstane na vaší tváři skvrna, jizva nebo strup? Dobrou zprávou je, že existuje spousta produktů, které s takovým problém dokáží zatočit.

Ambi Fade Cream

Dermatologové slibují, že hydrochinon je tou nejlepší přísadou v krémech či kosmetických přípravcích, zvláště proto, že dokáže místo vyléčit. Tento krém obsahuje dvě procenta hydrochinonu, který srovná váš tón pleti a po nepříjemném fleku po akné se slehne zem. Díky obsahu vitamínu E navíc bude pokožka hydratovaná a krásně hladká.

SkinCenticals CE Ferulic

Úžasné sérum plné antioxidantů, které se rovnoměrně roztírá po obličeji a krku. Sérum obsahuje přísady vitamínu C a E, kyselinu ferulovou, které  bojuje s jemnými vráskami na obličeji.

MyBody Glowbiotics Probiotic Instant Resurfacing Pads

Krém, který obsahuje asi pět procent kyseliny mléčné, bojuje s nehezkými fleky po akné, existujícími jizvičkami a také funguje jako prevence před jejich vznikem. Používejte ho dvakrát až čtyřikrát týdně a uvidíte výsledek.

Neutrogena Ultra Sheer Dry-Touch Sunscreen

Když se snažíte zbavit jizev, slunce je tím nejvetším nepřítelem. Právě proto používejte ochranu před sluncem, na což hodně lidí bohužel zapomíná.

SkinMedica Lytera Skin Brightening Complex

Naneste na obličej tenkou vrstvu tohoto séra a to ráno i večer. Když to budete dodržovat několikrát týdně, brzy se dočkáte příjemné změny, ze které budete mít radost. Na rozdíl od produktů, který mají nedostatek vitamínu C je tento krém obohacen o jeho aktivní množství. Možná proto je tak zázračný.

 

Napsat komentář