Máte doma štětce snad na všechno, ale buď už jsou naprosto nepoužitelné nebo je čas na změnu? Ať už je to tak nebo tak, máme pro vás pár tipů na sady, které stojí za to!

Elf sada na všechno

Sada, kde jsou štětce tak jemné a příjemné, že jim neodoláte a budete je milovat. Najdete jich tam celkem devět a využijete každý z nich. Určitě si oblíbíte štětec na pudr, který je velký a pudr se jím tak krásně nanáší, že ho nebudete chtít vyměnit. A ostatní? Stejně úchvatné.

Sonia Kashuk 

V této sadě od značky Sonia Kashuk najdete štětců hned deset. Klasicky obsahuje základní sadu, jako je štětec na pudr, make-up, tvářenku a také oční stíny. Další jsou pak na rty, oční linky atd. Chlup je jemný a nevypadává, takže vám po aplikaci na obličeji nezůstane žádný chloupek.

Artis Digit 5 Brush Set

Sada pěti štětců, která je opravdu moderní. Vtipné je, že z profilu vypadají jako kartáček na zuby. Když se však podíváte zepředu zjistíte, že se opravdu jedná o náčinní pro vaše dokonalé líčení. Komu tento způsob a tvar vyhovuje, rozhodně nebude litovat. (I sami vizážisté si tento typ štětců velmi oblíbili)

Skinny Dip London Marble 

Souprava, která je určená především ke konturování a zvýraznění rusů vašeho obličeje. Samozřejmě zde nechybí štětec na make up, tvářenku, další je však štětec na korektor a konturování. Pokud chcete štětců víc, o téhle sadě ani nepřemýšlejte.

Spectrum X Means Girls mini

Stylové pouzdro s neodolatelně bláznivou sadou štětců, kterou si zamilujete. Zvláště pokud fandíte rockovému looku. V sadě opět naleznete velkou nabídku desíti štětců, ze kterých si můžete vybírat. Chloupky jsou příjemné a hlavně krásné a jemně růžové. A co vás pobaví? Každý štetec má svůj speciální nápis, který vám zpříjemní den.

Sephora Glitter Happy Brush Set

A nakonec si dáme takovou luxusní stylovku pro ty, co mají rádi třpytky. Taková sada zlatých štětců na třpytivém zlatavém podstavci je doslova jedinečná a neodolatelná. Obsahuje šest štětců a je nám jasné, že už jen při pohledu na ni nedokážete odolat.

Napsat komentář