Říká se, že vlasy jsou korunou naší krásy a něco na tom rozhodně bude. Právě upravené vlasy totiž doslova změní váš vzhled a vy budete vypadat mnohem lépe. Jenže taková péče o ně není úplně jednoduchá. S námi to ale bude hračka. 

Jak to? Stačí, když si pořídíte péči bez chemikálií! Ještě nedávno přitom téměř všechny šampony a kondicionéry obsahovaly parabeny a sulfáty. Ale dnes? Všichni se jim snaží vyvarovat, protože bez nich je to prý lepší. A víte co? Zkuste to a uvidíte sami.

Vernon Francois Curl Šampon

Oblíbený šampon na vlasy, který je vhodný pro vlnité vlasy. Je doslova nabitý výživnými oleji, které s vašimi vlasy dokáží zázraky. Po umytí se jich nebudete moci ani nabažit, jak budou jemné, lehké a živé.

Oribe Gold Lust Repair & Restore Šampon

Šampon pro poškozené vlasy, který je úžasný. Říkáte si proč ho tak vychvalujeme? Je to jednoduché, protože ačkoli vyživuje a regeneruje vlasy, tak je nezatěžuje. Ve výsledku máte tedy krásné vlasy a ještě k tomu objem. No není to skvělé?

Virtue Recovery Šampon

Tenhle zázrak obsahuje keratin, který vlasy úplně změní a oživí. Pokud vás tedy trápí suché a poškozené kadeře, které vypadají jako sláma, zkuste ho a uvidíte, jak vám bude vyhovovat.

Ouai Volume Šampon

Další šampon, který obsahuje keratin. Opět tedy opravuje poškozené vlasy, snaží se udržet jejích krásný a zdravý vzhled a navíc dodá vašim vlasům objem.

Tresemmé Expert Selection Botanique Damage Recovery Šampon

Tento krasavec z drogerie patří mezi naše favority. Nejen, že vlasy zanechá čisté a svěží, ale také hydratované a jemné.

Tak jaký si vyberete vy?

Napsat komentář