Řasenky neodmyslitelně patří do naší kosmetické taštičky, protože jsou rozhodně jedním ze základních líčidel, bez kterých se neobejdeme. Jakou si nyní pořídit?

 Ačkoli většina z nás celý život lpí na jednom typu řasenky, který nám vyhovuje, někdy není na škodu, udělat změnu. Právě proto se snažíme přinášet vám ty nejnovější trendy, které se na trhu vyskytují, abyste je mohli nejen vyzkoušet, ale třeba si je také rovnou koupit. A věřte nám, že koupit si novou řasenku, je opravdová výhra.

Každé z vás vyhovuje něco jiného. Jiný kartáček, jiná struktura, jiné očekávaní a klidně i jiná barva. My jsme si pro vás připravili různé novinky, které obsahují různé typy řasenek, jež v obchodech mnohdy naleznete i v těch nejrůznějších barvách. Vyberete si z nich i vy?

 

 

Lancome, Monsieur Big, 740 Kč

Nová řasenka značky Lancome s názvem Monsieur Big dodá vašim řasám až dvanáctkrát větší objem, a to díky velkému kartáčku. Extračerný odstín si zamilujete. Díky krémové textuře se lehce nanáší a zajišťuje 24 hodinovou výdrž bez nutnosti úprav.

 

 

 

 

Sephora, Outrageous Curl Waterproof, 460 Kč

Sníte o hustých, jemných a dlouhých řasách? Možná právě proto byla vynalezena tato řasenka od značky Sephora. Po nanesení jsou vaše řasy několikanásobně objemnější a větší. Výhodou je i voděodolné složení, které vydrží cokoli.

 

 

 

 

Too Faced, Mini Better Than Sex Waterproof, 300 Kč

Voděodolná řasenka, která má úžasný a nezaměnitelný kartáček ve tvaru přesýpacích hodin. Složení obohacené kolagenem řasy krásně zesílí, natočí a prodlouží. Budete nadšeni.

 

 

 

BENEFIT Cosmetics, They’re Real!, 390 Kč

Oblíbená řasenka se dočkala další miniatury. Větší, úžasnější a víc sexy řasy tak mohou být vaše. Řasenka krásně zvětšuje objem, prodlužuje a odděluje řasy a dodává jim nádherný vzhled, kterému se jen tak něco nevyrovná.

 

 

 

Make up for ever, Excessive Lash, 830 Kč

Dokonalý objem bez žmolků? Přesně to slibuje nová řasenka značky Make up for ever. Exkluzivní kartáček, který má malý průměr umožňuje nanášení na řasy od kořínků, až ke konečkům. Řasy tak budou krásně oddělené, husté a dlouhé.

 

 

 

 

Urban Decay Perversion, 720 Kč

Tajemný, smělý pohled a objemné řasy? Toho možná s řasenkou Perversion  dosáhnete. Krásně totiž klouže po řasách a jednu po druhé obaluje intenzivní svůdnou černou barvou. Spirálovitý štětec s trojitou dávkou černých pigmentů dokáže vše.

 

 

 

 

Estée Lauder, Double Wear, 890 Kč

Značka Estée Lauder u nás patří mezi ty nejoblíbenější, a proto zde nesmí chybět ani tahle novinka, která slibuje až patnáctihodinovou výdrž. Řasy natáčí, prodlužuje a dodává jim intenzivní barvu.

Napsat komentář