Chcete, aby vaše pleť byla zdravá a čistá? Potřebuje lehkou očistu. Zbavte jí odumřelých buněk, s čímž jí musíte sami pomoci účinným peelingem.

Ačkoli mnoho lidí tvrdí, že peeling není pro pleť úplně super, opak je pravdou. Samozřejmě je podmínkou, že nic se nemá přehánět. Proč je vlastně peeling důležitý? Odpověď je jednoduchá: na spodní straně pokožky se tvoří nové buňky, které vytlačují ty staré na povrch, které pak odumírají. Některé z nich sice přirozeně zmizí – spíš samy odpadnou, ale s těmi ostatními je třeba něco udělat.

Chcete snad aby vaše pokožka byla šupinatá, nezdravá a zašedlá?

Pokud zní vase odpověď “ne”, tak sáhněte pro peeling. Nejen, že odstraní odumřelé buňky, ale také vyčistí póry a pleť vyhladí. Ve výsledku vás čeká jemná a zdravá pokožka, která je jako vyměněná.

Používejte ho správně

Jak jsem ale již zmínila – čeho je moc, toho je příliš. Peeling tedy provádějte nanejvýš jednou za týden nebo jednou za čtrnáct dní. Přípravek vždy naneste na vlhkou pokožku a jemnými krouživými pohyby krátce vmasírujte a opláchněte.

Pokud jste zvyklí peeling provádět jen na obličeji, teď po horkých letních dnech se zaměřte i na celé tělo. Tělové peelingy samozřejmě obsahují trochu větší brusné částečky, protože pokožka na těle vyžaduje hrubší zacházení. Rozhodně tedy nepoužívejte tělový peeling na obličej, protože by to nemuselo dopadnout dobře.

 

Saloos tělový peeling, levandule a tea tree oil, 138 Kč

Příjemný tělový peeling, který vám při pravidelném používání zjemní pokožku. Pečující oleje, které jsou zde obsaženy, hydratují pokožku a zanechávají ji vláčnou. Krystalky soli odstraňují odumřelé kožní buňky a zlepšují vstřebávání pečujících látek z olejů.

 

 

Lulu & Boo tělový peeling, vanilka, 1200 Kč

Luxusní a hydratující peeling, který odstraní odumřelé kožní buňky a zlepší stav pokožky. Organický tmavý cukr pleť vyleští a kokosové máslo spolu  s mandlovým a jojobovým olejem ji hydratují.

 

 

Soaphoria tělový peeling Himalay, 267 Kč

Tělový peeling s vůní čistoty a krásy, který pokožku zbavuje odumřelých buněk a zanechává ji příjemně hladkou. Hlavní složkou je zde krystalická himalájská sůl, která pokožku tonizuje, uvolňuje a dokonce i léčí.

 

 

 

Payot Le crops Relaxing Body Scrub, 1300 Kč

Tělový peeling, který tělo šetrně zbavuje nečistot a odumřelých buněk. Pokožku změkčuje, hydratuje a vyživuje. Ta díky tomu zůstává hladká a svěží.

 

 

Collistar Special Perfect Body Firming Talasso Scrub, 799 Kč

Omlazující léčba, která pomáhá v boji proti stárnutí pleti. Pokožka pleti je po použití peelingu jasná, pružná a také hladká. Talasso Scrub s esenciálními oleji, výtažky z pomerančových květů a citrusů má na pleť blahodárné účinky.

 

 

Dermacol Aroma ritual Body scrub, limetka a hroznové víno, 150 Kč

Zvláčňující tělový peeling s vůní hroznů a limetky, oleje z hroznových jadérek a krystalky cukru. Nejen, že příjemně voní, ale také šetrně odstraňuje odumřelé kožní buňky, dokonale čistí a vyhlazuje pokožku na těle, která je pak krásně zářivá.

 

 

 

TreacleMoon tělový peeling, třešně, 110 Kč

Jemný tělový peeling s úžasnou třešňovou vůní. Pokožka je po jeho použití sametově hladká a voňavá.

 

 

 

 

Douglas gentle body scrub cotton candy floss, 279 Kč

Tělový peeling s neodolatelnou vůní cukrové vaty zbavuje pokožku uvolněných šupinek kůže prostřednictvím maličkých peelingových zrníček. Po jeho použití zůstane kůže příjemně hladká a jemně provoněná.

Napsat komentář