Vyměňte své nohy za nové a vyzkoušejte exfoliační masku!

Každá z nás chce mít krásné nohy, které může bezstarostně ukazovat v otevřených botách, které k teplému počasí neodmyslitelně patří. Jenže po návratu z dovolených, kde jsme se si kůži na nohou vysušili cupitáním v písku a zaschlou mořskou solí, bychom teď na své nohy neměli zapomínat. Pokud se vám nechce na pedikúru, máme pro vás pár zajímavých tipů, které vás samotné překvapí. Znáte exfoliační masky nebo krémy?

Jestli ne, tak je to škoda. Jedná se totiž o revoluční novinku v péči o chodidla. Nemusíte zoufat, my vás s nimi seznámíme. Exfoliační masky na nohy totiž dokáží vaše nohy zbavit odumřelých buněk, odstraní i ztvrdlou a hrubou kůži a vaše nohy poté budou jako vyměněné. Nemusíte tak chodit na pedikúru, která je mnoha lidem nepříjemná.

 

Použití?

Většina z masek funguje tak, že si nohy omyjete a osušíte. Poté vyjmete masku z obalu a nasadíte ji na vaše chodidla – vypadá totiž jako ponožky, sešité z igelitu, na vnitřní straně opatřené vrstvou aktivní látky. Masku necháte působit cca 90-120 minut a poté nohy opláchnete vodou a vysušíte. Stará pokožka se začne z nohou během pěti až deseti dnů odlupovat v závislosti na její struktuře. Postup se však někde (nebo značka od značky) může lišit a proto si ho důkladně přečtěte na obalu každé masky. Důležité upozornění: odlupující kůži sami ručně neodstraňujte a ani pomocí žádných instrumentů. Musí odpadnout sama.

Nohy jsou po sloupnutí odumřelých buněk a ztvrdlé kůže, jako vyměněné a vy budete z výsledků doufejme nadšeni. Vše totiž zvládnete v pohodlí vašeho domova.

I zde však existují různá omezení

Nepoužívejte masku v případě ekzémů, podráždění sluncem nebo spálené pokožky, ukončete proceduru v případě zarudnutí a svědění pokožky, používejte pouze na chodidla

A jaké masky si můžete pořídit?

 

 

Holika, Holika – Baby Silky Foot, 179 Kč

Zvláčňující maska na nohy ve formě pytlíků. Přiloženou emulzi do nich vlijete a poté si je navlečete na nohy a necháte hodinku a půl působit.

 

 

 

 

Skinlite – Samoslupovací maska na nohy, 169 Kč

Asijská pedikúra v podobě jednorázových peelingových ponožek, které dokonale odstraní veškerou ztvrdlou kůži na chodidlech. Nová hladká pokožka na chodidlech do dvou týdnů.

 

 

Purederm – Samoslupovací zábal na nohy, 199 Kč

Speciální péče ve formě ponožek. Mezi aktivní složky zde patří výtažky z papáji, citrónu, jablka, pomeranče, heřmánku a řada dalších přírodních ingrediencí. Během dvou týdnů se vám pokožka na nohou viditelně zjemní.

 

 

IPSUUM Prestige Exfoliační maska na nohy, 185 Kč

Exfoliační a peelingová maska na nohy formou ponožek napuštěných aktivně působící tekutinou, která umožňuje profesionální ošetření nohou doma. Na bázi aktivních kyselin rostlinného původu účinně odstraňuje mrtvou kůži.

 

 

 

Baby Foot (pouze z eshopu japonského výrobce),
120 Kč

Tohle je průkopník této technologie, který své napuštěné igelitové ponožky do Evropy přivezl před 4mi lety. Bohužel v Evropě nenašli dostributora, proto je možné je zakoupit pouze přes eshop. Já tedy za sebe volím pouze Baby Foot, protože takovou vrstvu stare kůže, jaká se mi sloupe po jejich kůře, jsem u nikoho jiného nezažila.

 

Napsat komentář