My ženy jsme náročná stvoření. Zvláště pak, pokud jde o líčení. Mnoho z nás stále hledá vhodný výrobek, díky kterému by make-up vydržel zafixovaný po celý den i noc. Našly jsme pro vás několik perfektních podkladových bází, které jsou na našem trhu a nezatíží vaši peněženku. Myslím, že si určitě vyberete.

 

Dermacol Satin make-up Base

Podkladová báze od Dermacolu nemá slovíčko satén v názvu jen tak pro nic za nic.  Po použití je pleť opravdu saténová a hebká a make-up vám vydrží po celý den.

 

 

Oriflame Face Primer

Produkty Oriflame jsou velice oblíbené kvůli svému přírodnímu základu. Báze zklidňuje, změkčuje a zmatňuje pokožku, po které make-up krásně klouže a pleť tak zůstane svěží a upravená po celý den.

 

 

 

Dermacol Matt Control

A máme tu dalšího zástupce Dermacolu, který vyhlazuje póry a vytváří hebkou a sametovou pleť. Vzhledem k ceně se jedná o velice povedený výrobek, který na pleti vydrží až 18 hodin.

 

 

 

 

Rimmel Fix & Perfect Pro Primer

Podkladová báze od Rimmelu za příznivou cenu pleť zjemní a zmatní, lehce se roztírá a navíc příjemně voní. Smake-upem od stejné značky vytváří bezkonkurenční spojení.

 

 

 

 

 

Garnier 5sec Perfect Blur Smoothing Perfecting Primer

Cenově dostupná báze, díky které budete mít perfektně sjednocenou pleť, která je po ošetření hebká, neleskne se a navíc je krásně jemná.

 

 

 

Oriflame Very me

Balení s úzkým aplikátorem, díky kterému se dá regulovat použité množství. Báze se velmi dobře nanáší a roztírá, přičemž je díky ní pleť barevně sjednocená a připravená pro další make-up.

 

 

Essence all about matt – oil control make-up base

Pokud máte problémy s mastnější pletí, je pro vás tato báze hotovým zázrakem. Nádherně vyhladí pleť, která je sametová na pohled i na dotek, stáhne póry a zabrání tomu, aby byla mastná.

 

 

 

Oriflame Rozjasňující podkladová báze Giordani Gold

Jedna z nejlepších podkladových bází, která sjednocuje pleť a make-up vydrží výrazně déle. Je velice lehká a příjemná na pleti, která po jej nanesení vypadá úžasně. V létě stačí použít jen bázi bez make-upu a pokožka je dokonalá. I když jde o produkt, dostupný pouze formou síťového marketingu, z dnešního výběru je náš top.

Napsat komentář