Mr. Image

Dobrá image je naší značkou a první věcí, které si na nás okolí všimne. Dle řady studií si první názor na nového člověka utváříme během jedné třetiny vteřiny. Vnímáme jeho celkový vzhled, postoj těla, barvy oblečení, vlasy, oči a vůni. Pokud chceme dělat opravdu dobrý první dojem, je péče o sebe sama naprostou nezbytností.

Abyste vypadala dobře, je vhodné mít krásné vlasy a dokonalý makeup. Samozřejmě se můžete upravovat sama, ale občas je vhodné zkonzultovat účes nebo líčení s odborníkem. A nebojte se svěřit do jeho rukou celá, protože Vás vidí nezaujatě a dokáže vyzdvihnout Vaše přednosti, a naopak zakrýt občasnou nedokonalost.

S jedním takovým odborníkem spolupracujeme a rádi bychom Vám jej dnes představili. Je jím Marek Pala – kadeřník a vizážista, který působí ve svých salonech v Praze a České Lípě pod značkou Mr. IMAGE.

Marek Pala je původem kadeřník, nicméně svou profesi doplnil o vzdělání ve vizážistice, a nutno říci, že zdárně. V roce 2014 získal na Mistrovství České republiky titul Mistr ČR v make-upu a postoupil na Mistrovství Evropy v Mnichově.

Tam získal místo čtvrté – nicméně být jedním z Top 5 v rámci Evropy je úspěch, kterým se může pochlubit jen málokdo. V naší zemi je to dosud nejlepší umístění v historii soutěže.

Krom toho u Marka najdete ocenění, výher a titulů mnoho. Za všechny „Nejlepší umělecký dojem“, „Top vizážista“, a mnohé další. Marek Pala nesoutěží pro nějaké tituly, bere soutěže jako rozšíření obzoru, znalostí a posunutí vlastních hranic. Právě řada jeho titulů mě trochu děsila, protože jsem čekal hvězdné manýry, ale Markova osobnost mě naprosto uklidnila. Mr.Image je profesionál, skromný a sympatický člověk s velkou mírou empatie, vysokou inteligencí a nadáním okamžitě na své klientce vidět to, co jí bude slušet. A to jak ve střihu účesu, tak ve vzhledu jejího makeupu.

Marek Pala se profesionálnímu líčení věnuje 11 let. Vizážistické služby jsou v dnešní době službou stále žádanější, proto Marek nabízí každé klientce či akci individuální přístup. Nejčastějším požadavkem klientek je líčení pro společenskou příležitost, ale samozřejmě nevěsty a svatby celkově jsou také jedním z nejčastějších požadavků.

Líčení na fotografování nebo různé typy „proměn“ je pro Marka takřka denním chlebem: „Jsme vyhledáváni klientkami, které touží po změně a také celkové proměně. Celý tento proces také obvykle dokumentujeme a fotografie z jejich proměny jsou trvalou záležitostí, inspirací a po letech i hezkou vzpomínkou.“

V dnešním světě je ale důležité trendy tvořit, ne je pouze sledovat: „Publikujeme i v odborných časopisech a podílíme se na vytváření trendů účesových a trendů v make-upu. Naše klientky projevují obrovský zájem i o kurzy líčení „Jak dobře nalíčit sama sebe“. Získají u nás jednak tipy, ale hlavně dovednost jak správně nalíčit právě svůj typ obličeje. Učíme je i triky jak dosáhnout kvalitního make-upu a jakými postupy docílí požadovaného nalíčení.“

Služby salonu Mr. IMAGE v Praze jsou komplexní. Najdete tam kadeřnické, kosmetické, vizážistické, manikérské a pedikérské služby a součástí salonu je také fotoateliér. Zákaznice proto oceňují, že se o ně postará profesionální, kvalitně proškolený personál s kvalitními produkty. „Ve studiu v České Lípě nabízím služby kadeřnické a vizážistické“, říká Marek Pala.

Marek Pala při své práci využívá i produkty Di Angelo – zejména krém na okamžité vyhlazení vrásek, který ho nadchl svou příjemnou texturou, rychlými účinky s praktickým využitím a dlouhotrvajícím efektem. „Když třeba líčím dámu s vráskami, díky krému No1 Lift ji dokážu omladit a výsledný efekt je pak provázet řadou milých emocí“.

A jak dokáže Mr.Image relaxovat? „Ve svém volném čase, kterého bych si přál rozhodně více, relaxuji u dobré hudby, historických a také starých českých filmů. Ale v pracovním čase se na Vás všechny budu těšit. Mám velké štěstí, protože práce je i mým koníčkem.“

Rozhodně se podívejte na výsledky Markovy práce na jeho stránky www.mrimage.cz, kde je řada fotografií a informací. Lidí, jako je právě Marek Pala, bohužel moc není a za Full of Beauty návštěvu jeho salonu bezpochyby doporučujeme…

www.mrimage.cz

Napsat komentář