Můžete mít fantastický make-up, stíny, tvářenku nebo lesk, ale pokud máte špatné štětce, nikdy nedosáhnete skvělého výsledku. Abyste vypadala vždy dokonale, spolehněte se na tyhle úžasné pomocníky.

 

Kat Von D – Shade + Contour Brush

Klasické štětce na stíny musíme mít buď dva – na jemné detaily nebo na stínování. Tenhle od Kat Von D nabízí oba v jednom. Na jednu stranu je to super, že jeden štětec zastane dvě funkce, ne druhou stranu – pokud používáte pouzdra na štětce a budete ho chtít zasunout na své místo, jednu stranu si asi zničíte. Kvalita štětce samotného je ale špičková.

 

 

Hourglass – All Over Brush

Pokud rády tvoříte podkladové a překrývací vrstvy, tohle je štětec pro vás. Díky revolučním vláknům Takelon můžete nanášet vše a produkty se prostě nesmíchají. Navíc jsou štětinky hypoalergenní. Hourglass je naše dnešní jednička

 

 

 

 

e.l.f. – Precise Eyeliner

Díky jemnému kuželovému hrotu dokážete vykouzlit úžasné orámování očí, ale co je důležitější – spravit i nedokolanosti. Zvýraznění očí bude díky tomuto štětci opravdu hračkou.

 

 

 

 

Sigma – E25 Blending Brush

Sigma jsou ve štětcích stálicí, se kterou nikdy neuděláte špatně. Tahle novinka vám pomůže nanést několik odstínů vedle sebe, i když se vám třeba trošku chvěje ruka při preciznějším líčení. Nemusíte se bát v sobě probudit make up artistku.

 

 

Bobbi Brown – Eye Sweep

Bobbi je také naše oblíbená značka, protože o svých produktech přemýšlí. Tenhle štětec nemá svůj název nadarmo – na jedno „přejetí“ nanesete barvu na celé víčko. Tenhle štětec je naše volba pro rychlé nalíčení ráno v dopravní špičce.

 

 

Urban Decay – Iconic EyeShadow Brush

Zdá se nám, že UD v téhle sérii ještě trošku zjemnili vlákno, takže je štětec ještě příjemnější. Konečky štětce Iconic, pro který ho milujeme, vám pomohou k opravdu snadnému a rychlému líčení. Jak v širších plochách, tak i jemnějším stínování pro denní nebo i rafinované líčení.

 

 

Sephora – Collection Pro – Airbrush Crease 31

Úžasný štětec se syntetickými vlákny nabízí plno možností jak si pohrát s barvami. Svou tuhostí se dokonale hodí na obočí – jednak na stínování, ale také pro srovnání obočí do takového tvaru, jaký potřebujete.

 

 

NARS – Blending Eyeshadow 42

Díky tomuto štětci si můžete hrát i s nejsvětlejšími odstíny. Vytváří dokonalé rozmazání barev a měkčí vlákna ze štětin koz a poníků se postarají o rozzáření vašich očí. Buďte odvážná a pusťte se do hry s jasem a zářivými odstíny.

 

 

Make Up For Ever – 216 Medium Precision Blender Brush

S některými štětci jsme si nejisté kolem očních linek nebo na některých nerovnostech. Tenhle měkký a krásně zakulacený štětec tuhle nejistotu odstraní. Perfektně se dokáže přizpůsobit a nanesení stínů kolem linek bez nepříjemných přetahů se stává hračkou.

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář