Léto je plné barev a naše pleť po nich doslova touží. Chceme být svůdné a krásné, chceme flirtovat už jen tím, jak vypadáme, chceme mít hravé léto a užívat si všeho, co nám život nabízí. Abychom se cítily opravdu sexy, je výběr správné vizáže zásadní. Letní paletka nám tedy může léto významně obohatit a tady je náš tip na několik z nich. Článek se schválně jmenuje „nejkrásnější“, protože mají jednak úžasné barvy s perfektní pigmentací, ale samy o sobě jsou prostě boží 🙂

 

Too Faced – Chocolate Bar

Čokoláda k životu patří, protože zlepšuje náladu. Jasně, že jí nesmíte jíst po kilech, ale semtam kousek neškodí. A samozřejmě i čokoládové odstíny očí jsou obzvláště navečer více, než žádoucí. Každý odstín je vyroben z kakaového prášku a po sladkostech i pojmenován. Paletka nabízí 12 matných i třpytivých barev.

 

 

Urban Decay – Jean Michel Basquiat

Tahle lehce punková paletka vás nutí zkusit něco, na co možná nejste až tolik zvyklá, ale v létě se nemáte kontrolovat – dejte to na punk. Nádherně jasné barvy s nádechem neonu Vás pustí ze řetězu. od Urban Decay jsme zvyklé na perfektní pigmentaci a ani tahle paletka není vyjímkou.

 

 

 

Tarte – Eye and cheek palette

Pohádkově, až trošku nostalgicky působí paletka od Tarte. Odstíny s perfektní pigmentací, na jejichž základ je použit jíl z Amazonie, aby se lehce roztíraly, mají i nadpozemské názvy. Jak již název prozrazuje – využijete ji na oční víčka i na zvýraznění lícních kostí nebo dotónování tváří.

 

 

Too Faced – Natural Love Ultimate

Tahle značka je zde dnes zastoupena nejvíce, protože na léto připravili nádherné produkty. Paletka Natural Love zahrnuje 30 odstínů, které Vás okamžitě promění z romantičky v sexy zlobivku a užijete si každou náladu, jaká Vás posedne. I tak náladově se jmenují jednotlivé, perfektně pigmentované odstíny.

 

 

Stilla – Matte’n’Metal

Moderní neutrální až romantická paletka 12 barev, kde polovina je matných a polovina se třpytivým leskem. Lehce zarůžovělá, kávově krémová a opálová se stala hitem naší redakce.

 

 

 

 

Too Faced – Peanut Butter and Honey

Paletka v těchto odstínech se asi na léto dá očekávat. Kombinace krémových a zlatavých až narůžovělých pigmentů je ale stálice. Navíc tahle paletka – jak dobře vypadá, tak krásně voní, až vás napadne ji ochutnat.

 

 

 

 

Sephora – Mixology

Tuhle paletku ocení všichni, kdo už mají tónování trosku „v ruce“. Pro novicky není totiž úplně snadné zkombinovat nabízenou přehršli barev a možností. Jestli Vás ale čeká rudý koberec, nemusíte se ničeho obávat…

 

 

Marvelous Mauves – Dose of Colors

Tahle paletka, která oslavuje slavnou růžovo-fialkovou barvu osmdesátek, přichází přesně v době, kdy se tato éra vrací. Od mléčně levandulové po čokoládově borůvkovou můžete vytvářet svůj retro look.

 

 

Lorac – Unzipped Gold

Zlatavý odstín je na léto úžasný, protože zvýrazní vaše opálení. Paletka Unzipped Gold nabízí od čokoládově bronzové po slunečně zlatou s nádherně sytým pigmentem. Bezesporu si jí užijete a neměla by vám chybět.

 

 

Too Faced – Sweet Peach

Dnešní poslední příspěvek této značky, a to musím dodat, že tenhle článek není placenou reklamou, jen nás prostě jejich novinky upoutaly. Jestli jste užasly, že jejich čokoládová paletka, vytvořená z kakaa a stejně tak nádherně vonící, je pecka – potom musíte otevřít tuhle. Sladká broskev Vám vykouzlí na tváři úsměv a chuť na všechno letní. Navíc broskvově laděné odstíny jsou hravé, něžné a prostě fakt letní.

 

Kat Von D – Pastel Goth

Pokud jste někdy inklinovala ke gotice, a to nemyslím stavební sloh 13.století, pak uvítáte tuhle pastelově zářivou kolekci. Samy o sobě budou působit dětsky, v hombre kombinaci ale vytvoříte neopakovatelný look. Hodně zábavy 🙂

 

Napsat komentář