Klasické odstíny rtěnek jsou sice stálicí vaší kabelky, ale letošní sezónu se nebojte experimentovat. Přichází modrá vlna, a to napříč nabídkou výrobců:

Dior Rouge Couture

Tento odstín se skoro hodí k vašim džínům. Vysoká pigmentace zajistí, že se nemusíte kontrolovat po každém polibku a kvalitní hydratace rtů je také rozhodně žádoucí.

 

 

 

Urban Decay Vice collection

Kolekce Vice posouvá tuto značku k ještě větší kultovosti. Nemůžeme se rozhodnout, jestli Navy odstín zařadit mezi sportovní nebo denní. Budete ji muset zkusit a dát nám vědět.

 

 

NYX Macaron Lippies

Modrý samet je název této bohaté sametově modré barvy. Je zjevně mladší, sportovnější a skvěle se sladí se světlejším denimem. Buďte novou celebritou s nevšedním odstínem.

 

 

Maybelline Color

Zatímco tmavé barvy obvykle vysušují rty, tenhle goticky modrý odstín je plný medu, takže se nemusíte loupání rtů obávat. Máte-li náladu být trochu emo, není lepší volby.

 

 

 

Manic Panic

Titanově modrá barva je ztělesněný glamour, říznutý alternativním kobaltem. Tuhle barvu ladí Cartier pro ručičky svých nejlepších hodinek a vy se tak můžete doslova sladit s časem.

 

 

 

MAC ColourRocker

Mac vypustil kolekci rtěnek, kde je zastoupena každá barva duhy. Rozuměj – světelného spektra. Tuhle blankytnou můžete spatřit na rtech sladké Ariany Grande.

 

 

MAC matte royal

Když už vzpomínáme Mac, tak pořádně. Kolekce Royal, kde královskou modrou obohatili podtónem růžové, je skvostná. Vidíme ji jak se šaty, posetými safíry, tak na pódiu v doprovodu kobaltově modré kytary.

 

 

 

Lime Cream

To, co na první pohled vypadá jako plechovka coly, je skrytá matná opálově modrá rtěnka, která nadýchá vaše rty a dodá jim objem.

 

 

Kat Von D Kiss

Tahle modrá je podle Kat Von D říznutá půlnoční temnotou a italským espressem, které si v pozdní noční dobu dáváte v místním coffee shopu. Ztělesnění hloubky se dostává na vaše rty.

 

 

Lipstick Queen

V dnešním výběru vítězná rtěnka, protože krom barvy hlubokého oceánu s topazovým leskem, také přidá vašemu dechu vůni svěží švestky. Co víc si přát 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář