Vzhledem k tomu, že se blíží jaro, je na čase dát svému pohledu potřebnou jiskru. Právě s tím Vám pomůže rozjasňovač. Vybrali jsme jich pro Vás osm nejlepších a doufáme, že si nějaký vyberete!
Pokud Vaše pleť vykazuje známky únavy, tak je potřeba ji trochu povzbudit. Stres, únava a brzké vstávání na nás prostě zanechávají stopy, jako třeba hrůzostrašné kruhy pod očima, které nikdo z nás nevidí rád. Díky rozjasňovači na nás ale nikdo nic nepozná.
Rozjasňovače jsou určené pro okolí očí a pracují tak,  že pomocí reflexních částic odrážejí světlo. Můžete je použít pod celé oko jako podklad nebo jako finální vrstvu makeupu.

Chanel – Éclat Lumiere Highlighter Dace Pen
Jediným tahem dodá vaší pleti oslňující rozjasnění. Lehce krycí korektor, zvýrazňovač a rozjasňovač v jednom – tedy multifunkční pomocník, který dá okamžitě vyniknout oblastem tváře, které chcete zvýraznit. Díky úžasnému aplikátoru se dá snadno použít kdykoliv a kdekoliv.

 

 

 

Bare Minerals – Well-Rested SPF 20 Eye Brightener
Pokud trpíte na kruhy pod očima a máte citlivé oční okolí, tak tento práškový rozjasňovač je pro vás ten pravý. Dokonale váš pohled rozzáří a vy se budete cítit neodolatelně.

 

Benefit – Watt´s Up!
Rozjasňovač značky Benefit je úžasný, protože se skvěle nanáší. Tyčinka v jemném odstínu šampaň, která rozzáří pleť svou jiskrností. Jeho krémová textura se po dotyku s pokožkou mění na pudr. Pleť zahalí do sametového světla. Jeho aplikační tyčinku s pěnovým nástavcem budete milovat.

 

 

 

Bobbi Brown – Tinded Eye Brightener
Tento pečující, lehký rozjasňovač redukuje viditelné tmavé kruhy pod očima, vyrovnává vzhled pleti a zaručuje svěží a bezchybný look. Díky své krycí schopnosti působí přirozeně, je téměř neviditelný a maskuje zabarvení a tmavé kruhy.

 

Smashbox – Photo Finish Hydrating Under Eye Primer
Hedvábný rojasňovací primer, který výborně řeší problémy s hydratací. Zapomeňte i na tmavé kruhy a otoky kolem očí.  Skvělé je, že se korektor neusadí v jemných linkách a nebude zvýrazňovat vrásky.

 

 

Artdeco – Perfect Teint Illuminator
Elegantní rozjasňovač nechá hravě zmizet všechna stinná místa kolem vašich očí i jinde v obličeji. Umožňuje zvýraznit požadované partie a opticky vytvarovat obličej. Navíc vás potěší jeho příjemná lehká konzistence.

 

 

Estée Lauder – Genuine Glow

Ultra lehké, multifunkční složení dodá vašim víčkům, tvářím a čelu optimální dávku rozzáření a jemného přirozeného zabarvení.  Díky složení odrážející přirozené světlo budou vaše oční víčka rozzářená a plná života.

 

Yves Saint Laurent – Touche Eclat
Nejprodávanější korektor na světě, který používají i přední vizážisté a naleznete jej v kabelce každé ženy. Je úžasný díky kombinaci barev i precizní aplikaci, která je velmi jednoduchá, díky tomu, že je v tužce. Lehká textura a unikátní schopnost pleť rozzářit vás dostane.

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář