Znáte to. Šminek není nikdy dost a každý odstín se vám hodí. Jenže celý kosmetický stolek s sebou prostě nosit nemůžete. Tady je několik tipů, co se vám hodí mít v kabelce vždy při ruce:

CoverGirl – Tru Naked
Nude barvy jsou sexy, jsou krásné a hodí se pro každou příležitost. Navíc tahle paletka je i lehoučká a nezabere v kabelce místo.
Barvy mají skvělý pigment a snadno se nanáší i opravují.

 

 

Nars – Look Closer
Teplé barvy jsou příjemné a Nars nabízí trošku mastnější strukturu barev. Náš tip – klidně je i lehce rozmázněte, tenhle nedbalý grunge look je stále „in“.

 

 

L’Oreal – Smokissime
Vypadá jako fixa, ale přes houbičku se dere na povrch prášková barva. Je to úžasný produkt, který rychle a snadno nanesete, můžete rozetřít i prstem a jedno máznutí po ránu na Vaše víčka vydrží po celý den. Řada nabízí několik odstínů od hnědé až po černou.

 

 

 

 

Laura Mercier – Caviar Stick
Podobný instantní nástroj na stíny od Laury Mercier je postavený na gelovější bázi. Nanese relativně přesnou širokou linku, kterou můžete i orámovat anebo zase prstem rozmáznout. Obojí vypadá dobře a je to nesmírně rychlé.

 

 

Gucci – Shadow Mono
Jednobarevné paletky jsou nenahraditelné. Jejich nevýhodou je, že si každé ráno musíte vybrat tu, na kterou máte ráno náladu, což je mnohdy těžké.
Legendární Gucci Mono jsou fantastické barvy se skvělým pigmentem. Tenhle mix temně modré a jasně zelené barvy je osvěžující a hravý. Určitě Vám zpříjemní den věčným úsměvem.

 

Butter London – Glazen Eye Gloss
Unikátní složení těchhle gelových očních stínů Vás dostane. Jakmile se s nimi naučíte pracovat a nebudete přehánět množství, začnete je milovat. Nás oslovila tahle temně granátová barva, plná lesku. Dodá očím uhrančivost a zároveň je prosvětlí. Těžko popisovat, potřebujete si je vyzkoušet.

 

 

 

 

 

Napsat komentář