Nejen po zimě je třeba se o své rty starat. Platí to po každé větší zátěži, dlouhodobější dehydrataci, hodně prokaleném víkendu nebo i po nemoci s horečkou. Naše rty prostě odráží fyzický stav těla a suché – napůl oloupané rty si nikdo z nás nepřeje. Někdo používá hrubý cukr, někdo kartáček na zuby nebo i pemzu, ale chci Vám dnes představit několik peelingů na rty, které by se Vám mohly hodit.

 

Lush – The Kiss

Tenhle veganský peeling je jedlý a docela dobře chutná, tak se nemusíte bát jeho zbytky spolknout.

 

 

Tarte – Maracuja

Tenhle peeling, se základem z hrubého nerafinovaného cukru, je zároveň odstraňovačem staré kůže a také balzámem s výtažky z maracuji. Voní krásně a stejně tak i chutná.

 

 

Royal Apothic – Scrubbie

Opět na bázi z hrubého cukru, ale tahle značka nabízí fantastické vůně a chutě. Třeba fíků, černého čaje, makronek nebo marshmallow 🙂

 

 

 

Sara Happ – The Lip Scrub

Dnešním testováním si připadám jako v cukrárně. Další silný peeling na bázi cukru s fantastickou vůní i chutí…

 

Fresh – Sugar Lip Polish

Co se týče účinku, je tenhle náš dnešní favorit. I když není chutí tak dobrý jako od Sary Happ, jeho efekt je rychlý, precizní a díky přírodním olejů, z jojoby nebo hroznů vydrží rty hydratované a krásně hladké až neskutečně dlouho. A stačí ho nanést jen trošku.

 

e.l.f. – Lip Exfoliator

Peeling od elfů je z našeho dnešního výběru bezesporu nejpohodlnější na aplikaci. Jen s ním brousíte krouživě po rtech a on odstraňuje mrtvou kůži sám. Navíc je nabitý vitamínem E, výtažky z avokáda a bambuckým máslem.

 

 

 

Clinique – Sweet Pots

Jak z názvu cítíte, opět hrubozrnná cukrová báze. Balení je ale oboustranné. Z jedné strany sladký peeling a z druhé krásně vonící balzám na rty. A dělají ho v šesti barvách, takže se hodí ke všemu.

 

Bliss – Fabulips

S tímhle pelingem přeměníte rty z fádních na svůdné, protože je ze všech nejvíc napěchován dalšími složkami. Vitamíny A, C, E, kakaové a bambucké máslo. Starou kůži odstraňuje opět cukr, ale také skořápky mandlí a ořechů. Jen o kousíček je dnes na druhém místě z výběru.

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář