Už jednou jsme psali o séru No1 Lash, které nás zaujalo a o kterém tvrdíme, že je nejlepší. Nejen, že má skvělý aplikátor, který perfektně sérum nanese, ale je přírodní a prostě nepálí. No a to hlavní – řasy po něm skutečně rostou, ztmavnou a zesílí.

Názor na podobné produkty je ale často subjektivní a řada lidí hodnotí i barvu obalu, zvučnost jména a tak podobně. Možná vám v rozhodování o důvěryhodnosti produktu pomůže i pokus, který se ve firmě DiAngelo (která sérum vyrábí) rozhodli vyzkoušet. Nás to dostalo a bereme to jako snahu o ještě větší záruku efektivity jejich produktů. Rozhodně je takový pokus neobvyklý a o ničem podobném jsme ještě neslyšeli.

Fotografiím „před a po“ dnes už spousta lidí nevěří. Přeci jen žijeme v době photoshopu a i z nehezké boubelky dokáže šikovný grafik vysekat holku téměř jako od Victoria Secrets. Proto se skeptikům není co divit.

Právě proto si chlapík z DiAngelo začal jejich sérum aplikovat jen na jedno oko. Přesně proto, aby nikdo nemohl tvrdit, že fotka je fake. Navíc toho člověka můžete vždy osobně potkat na jejich stánku na všech velkých kosmetických veletrzích v České republice, Německu, Itálii a Rusku, kde hlavně své produkty firma dodává. Takže můžete sami naživo srovnat propagační fotky a realitu. Jak firma tvrdí – lidé mu za ty dlouhé řasy často i tahají, jestli je nemá nalepené 🙂

No – dost okecávání. Efekt séra na fotkách vypadá fantasticky a jelikož u nás sérum No1 Lash několik kolegyň taky používá, můžeme za naši redakci podobný efekt potvrdit i na jiných lidech.

Napsat komentář