Když už musíme odložit topíky a halit se do svetrů a kabátů, můžeme si těch několik měsíců zpříjemnit barvami. A že je na co se těšit… 🙂

01-cervene-tvare

 

Jemnou tvářenku musíte mít celý rok, ale na zimu, když nám chlad barví tváře do stydlivé červeně, toho prostě musíme využít. Pročervenalé tváře je vzhled této sezóny.

 

 

 

02-dramaticke-linky

 

Dramatické kočičí linky se nikdy neomrzí. V létě i na podzim budete vypadat sexy a prodloužení očí sluší snad každému. Jak budete mít náladu zlobivě škrábat, rozhodně si oči neváhejte prodloužit…

 

 

 

03-medeny-stin

 

Jste-li hnědoočka a hnědovláska, pak spíše než kouřově černé se k vám hodí měděné oční stíny s lehkým světlejším přechodem od koutků přes střed očí do tmava. Měděná je také jedna ze základních barev podzimní paletky, kterou byste měla rozhodně mít.

 

 

04-glitrove-oci

Glitrové oči jsou novým trendem na všechny sezóny. Pro léto zářivější barvy a pro podzim odstíny červené, hnědé a zlatavé. Do Evropy vstupuje společnost AngelLips (v Česku bude funguvat na adrese angellips.cz) a jejich paletka je prostě nádherná. Pokud jste byla na veletrhu Interbeauty, pak jste si jich jistě všimla – měl je každý.

Glitry stačí nanést jen tenkou linkou na horní víčka nad řasy.

 

05-cervene-stiny

 

Nebojte se červené ani na oči. Po zarudlých tvářích můžete kombinovat i načervenalé stíny. Není to trend, který by někdo předvídal, ale červené oči bez linek a bez řasenky jsou teď vidět všude. Nebojte se experimentovat.

 

 

 

06-rozpite-linky

 

Pokud zjistíte, že vaše linky už nedělají jemnou tenkou čárku, klidně to akceptujte a ještě zvýrazněte. Tenhle lehce nedbale rozmazaný „grunge“ vzhled, který frčel v devadesátkách, je opět in. Tak si prostě s ničím nedělejte hlavu.

 

 

07-trpytive-rty

Rudé třpytivé rty jsou absolutní bombou letošního podzimu. Jestli chcete mít tenhle vyzývavý look, naneste jen rudé glitry (z paletky AngelLips je to barva č.3 (Red 3)) a zbytek tváře nechte bez makeupu anebo i třeba lehce zesvětlete. Zdá se, že rudá pusa je na podzim 2016 znovu v kurzu.

 

 

08-vicebarevne-stiny

 

Nebojte se tónování a spojte dva nebo více odstínů. Náš tip je kouřově černé stíny nanést na spodní víčko a světlejší, klidně i několikabarevný nádech naneste na horní víčka. Vypadá to mladě, svěže a trendy.

 

 

 

09-tekute-linky

 

Pokud milujete tekuté linky a nehodláte se jich vzdát ani na podzim, vůbec se toho nebojte. Tohle je nový způsob jak je nosit, jak své oči zvýraznit a přinést trochu dramatičnosti do svého vzhledu. A vsadím se, že se vám míň lidí postaví do cesty 🙂

 

 

10-vycesane-oboci

 

Nezapomínejte na obočí. I letos je ještě v kurzu plné obočí. Jemně ho vyčešte a nebarvěte. Přirozená barva vypadá vždycky lépe.

 

Napsat komentář