fine gold

Hojivé a léčivé účinky zlata na lidský organismus jsou známy od dávných časů. Již 3.000 let před Kristem používali staří Egypťané zlato k léčbě řady onemocnění a elixíry ze zlata užívali na očištění těla i mysli. Věřili, a to oprávněně, že zlato v těle pracuje jako stimulátor energie a síly. Zlato svou barvou a leskem připomíná slunce, které bylo vždy považováno za dárce života, a byla mu připisována božská moc. Všichni slunce potřebují a malými kousky zlata, nošenými na těle, se lidé snažili přiblížit božskosti.zlata-maska

V dnešní době se zlato využívá stále a jeho účinky jsou podložené řadou výzkumů. Zlaté plíšky se na mnoha klinikách vkládají pod kůži v místě opakovaných zánětů nebo jiných bolestivých onemocnění, protože prokazatelně tiší bolest a léčí záněty. Ne náhodou se zlato dodnes používá jako materiál zubních náhrad – je totiž stálé a působí protizánětlivě.

zlato-prsaV kosmetice není zlato žádným nováčkem. Masky ze zlatých folií nebo šupinek si dopřávají dámy po celém světě a účinek zlata je na pleti vidět velmi rychle. Zlato odvádí toxiny, čistí a regeneruje pokožku. Podporuje také tvorbu kolagenu v kůži. Pleť, pravidelně zásobená zlatem, je na první pohled prozářená a zdravější.

Ve formě koloidního zlata, což jsou nano částice, rozpuštěné v kapalině, se tento vzácný kov používá v řadě pleťových krémů. Koloidní zlato je nejčastěji kapalina červené barvy, protože velikost nanočástic 50nm je nejobvyklejší. Různě velké částice zlata však různě odrážejí světlo, takže zbarvení může být od čiré až po medově zbarvenou tekutinu. Takřka každá významná firma má alespoň jednu řadu svých produktů s obsahem zlata.zlato-koloidni

Zlato má kromě již popsaných vlastností schopnost zvyšovat mikrocirkulaci krve, což zajišťuje zvýšený přísun živin a tím velmi pozitivní vliv na celkové omlazení pleti. Díky své velikosti působí na buněčné úrovni, stimuluje buněčnou aktivitu a napomáhá obnově pokožky.

bust-krabicka-maly24 karátové zlato je bohatě obsaženo v krému No1 Bust, společnosti DiAngelo Cosmetics, který je určen pro dekolt. Dámám v jistém věku se začínají v dekoltu objevovat vrásky, které jsou pro jejich majitelky často trápením. Na evropském trhu je jen velmi málo produktů (a našem snad žádný), které se zaměřují právě na dekolt a jeho omlazení. Krém No1 Bust začne bohatě hydratovat pleť dekoltu a velmi znatelně nastartuje tvorbu kolagenu ke zpevnění pokožky a její vyšší pružnosti. Pleť bude během pár týdnů viditelně rozzářená, na omak pružná a pevnější a hlavně vrásky i rýhy v dekoltu začnou mizet, až se ztratí úplně.

Pokud budete krém No1 Bust aplikovat i na prsa, zaznamenáte zpevnění pokožky prsou a nezřídka se prsa zformují, zvednou a lehce zvětší. Nejedná se však o krém na zvětšení prsou, tenhle efekt nastává díky zpevnění jejich pokožky.

Krém No1 Bust pořídíte v kosmetických salonech i řadě eshopů (včetně těch největších) za 2.100,- Kč a jedno balení 120ml vydrží na cca 6-7 měsíců každodenního používání.
Krém si rozhodně pořiďte a pokud jej budete používat trvale, s vráskami v dekoltu se můžete definitivně rozloučit.

 

Napsat komentář