Čas je neúprosný a stárnutí je jediná spravedlnost na našem světě. Všichni stárneme stejně a časem se začne ukazovat způsob života, jakým žijeme. Třídní hvězdy ze základních škol, navyklé na svou atraktivitu, často profrčely životem jako jedním velkým mejdanem a po čtyřicítce na jejich obličejích začíná být znát každá probdělá noc. Naopak lidé, kteří o sebe začali pečovat, cvičit a zdravě jíst, si svůj vzhled uchovají do dlouhého stáří.

Stárnout se má s elegancí a vrásky nejsou nic špatného. Navíc je můžeme obličejovou gymnastikou redukovat – článek a pravidelnou video rubriku přineseme v nadcházejících týdnech.

Jenže čas a tlak společnosti (tedy jen té debilnější části) vede lidi k plastické zkrášlovací chirurgii. Když před cca 30 lety začali chirurgové dělat první facelifty a obličejové korekce, amerika tomuto trendu propadla. Nikdo se však neptal jak bude obličej vypadat po dvaceti letech, protože na to stejně nikdo neznal odpověď. Každý chtěl být mladý hned. A chvilku i byl. Bohužel dnes toho řada z těchto nedočkavců lituje…

 

Napsat komentář