Česká kosmetika má velké ambice!

1379

Česká firma Di Angelo Cosmetics, které na našem trhu funguje již pátým rokem, má velké ambice. Hned od začátku se kromě domácího trhu zaměřila hlavně na export a vcelku se jí daří.

„Naší devizou je to, že vyrábíme v Itálii“, říká Gabriela Gregušová – brand manažerka společnosti. Kosmetiku s italským původem totiž řada distributorů přijímá otevřeněji, než výrobek z východní Evropy. Společnost se zaměřuje právě na vysoce efektivní kosmetiku. Krom již zmíněného séra na růst řas má také krém na odstranění vrásek a na vyhlazení dekoltu.

di angelo no1 lashBestsellerem této společnosti však zůstává jejich sérum na růst řas No1 Lash, které za těch několik let prošlo řadou hloubkových a důkladných kontrol různých hygienických dozorů v mnoha zemích a podle slov Gabriely jen málo produktů bylo tak důkladně podrobeno tolika rozborům: „Nejdůslednější kontrolu jsme měli vloni v Rakousku, kde si na veletrhu, jak je obvyklé, vzali kontroloři namátkou vzorky každého produktu a po několika měsících jsme dostali asi čtyřicetistránkový dokument, že naše produkty vyhovují“.

Zákazníci tak mají opakovaně potvrzeno, že produkty řady No1 jsou opravdu efektivní a bez zakázaných ingrediencí, které dodnes řada nepoctivců používá.

Aktuálně společnost chystá novou reklamní kampaň pro německy mluvící země a jejich spot se nám v redakci tak líbil, že se s vámi o něj chceme podělit…

Napsat komentář