1 – Polovina úspěchu je správný úhel01-lancome
Pokud se vám podaří držet aplikátor ve správném úhlu, máte skoro vyhráno. Grandiose Bendable Liquid Eyeliner od Lancome má polohovací aplikátor, se kterým se linka vytvoří snadněji, než kdy předtím…

Rovná a čistá linka kolem očí je základem vizáže každé ženy…


02-loreal
2 – Krásně orámované oči po celé hodiny

Ztenčující se tělo linky se skvěle drží a vytvořit tenkou a rovnou čárku kolem očí je s Voluminous Liner Noir od L’Oreal snadné a rychlé. Linka navíc vydrží hodiny krásně černá, a přesto je velmi snadné ji večer odlíčit.

 

 

 

 

3 – Voděodolná linka03-jacobs
Voděodolná receptura je plná pigmentu, takže se snadno nanáší a vypadá opravdu dobře. Navíc nebudete mít tam brzy pocit, že vysychá (až tedy do momentu, kdy bude prázdná). Magic Marc’er Precision Pen Waterproof Liquid Eyeliner od Marc Jacobs Beauty má nejen nelidsky dlouhý název, ale i jistou míru šarmu.

 

 

 


04-kat4 – Temná, ne však černá
Černé tekuté linky od Kat Von D Tattoo Liner se mezi milovníky této dekorativní kosmetiky staly téměř kultem, a jistě zaslouženě. Z její kolekce jsme ale pro dnešek vybrali tmavě hnědou. Je pořád bohatě pigmentovaná, ale na světlejší pleti nebo pod blond vlasy prostě vypadá přirozeněji a o trochu lépe než černočerná linka.

 

 

 

05-hm5 – Lesk a lehkost
Ztenčující se tělo se také dobře drží, linky jsou lehké a snadno se nanáší. Krásnou linku dokážete vytvořit jedním tahem. Navíc pokud vás přitahuje lesklý – jakoby lakovaný finální vzhled, je Dipliner Ink od H&M vaší snadnou volbou. Za velmi rozumnou cenu získáte skvělou kvalitu.

 

 

 

06-urban6 – Není barva jako barva
Jsou tmavé linky, černé linky a černočerné linky. Ale – opravdu musíte mít každý den oči orámované uhlově černou linkou? Voděodolné Razor Sharp Londwear Liquid Eyeliners od Urban Decay jsou tekuté linky v zářivých barvách, které byste kdy mohla použít. A to včetně růžové.

 

 

 

07-maybelline7 – Když je tloušťka praktická
Tekuté linky EyeStudio Master Precise Liner od Maybelline mají asi nejtlustší flakon ze všech, ale je to z dobrého důvodu. Skvěle se drží v ruce a dokážete s ním precizně manipulovat. Také konec aplikátoru je velmi dobře tvarován a dokážete s ním vytvořit jak tenoučkou, tak i silnou linku nebo stínování. Perfektně se hodí například pro dolíčení vnějších očních koutků.

 

 

Oči jsou bránou do duše a jejich vzhled je naprostým základem každodenního makeupu…

08-sephora8 – Linky do cestovatelského balíčku
Pokud jedete na jih, kde je horko a zvýšená vlhkost, standardní kosmetika vám častěji, než radost, přinese spíš trpkost. To však neplatí o těchto voděodolných linkách Stay All Day Liquid Eye Liner od Sephory. Je jedno jak horko vám bude a jakým pralesem se budete prodírat – vydrží skutečně téměř celý den bez známky únavy. A jako bonus – jsou dostupné v 10 odstínech.

 

 

09-autograph9 – Tenká jemná krása
Nejtenčí a nejpreciznější linky na planetě. Dokonalé, pokud jste posedlá tenkou a ostrou linií. Často není snadné ji docílit na první pokus, ale rozhodně tu máte takovou možnost. Auto Graphique Eyeliner od Surratt beauty.

 

 

 

 

10-essence10 – Nejkrásnější cena v našem výběru
Cenou do stokoruny a velmi slušnou kvalitou se vyznačují linky Eyeliner Pen Waterproof od Essence cosmetics. Jsou opravdu voděodolné, takže jediný způsob, jak je odstranit, je olejový odličovač. Jsou snadno aplikovatelně a dlouho vydrží. A za tu cenu můžete mít v každé kabelce jedny.

 

 

 

11-clinique11 – Pěkně snadné? Tak dobře
Název „Pretty easy Liquid Eyelining Pen“ od Clinique nezbývá než potvrdit. Krásnou tenkou linku dokážete s tímto produktem vytvořit skutečně snadno a jedním jediným pohybem. Jestli trávíte líčením ranní dopravní kolony, potom tohle je ten nejlepší produkt pro vás.

 

 

 

 

12-nyx12 – Lesk je jejím nepřítelem
Většina linek má po zaschnutí lehce lesklý vzhled. Pokud vás cokoliv lesklého irituje, jako naší kolegyňku, potom Matte Liquid Liner od NYX Cosmetics je přesně pro vás. Po zaschnutí je dokonale matný, neodráží ani přímé světlo a nutno dodat, že vypadá fakt dobře.

Napsat komentář